Кардиология

Thursday
Nov 14th

Вход/Регистрация
  Печать Написать письмо help
Flat View
События на год
Просмотр по месяцам
Просмотр по месяцам
Weekly View
События на неделю
Daily View
Посмотреть сегодняшние
Categories
Просмотр по категориям
Search
Поиск
XIX Національнbq конгрес кардіологів України
Среда 26 Сентябрь 2018, 09:00
до Пятница 28 Сентябрь 2018
от  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Хиты : 95

 


Вельмишановний(а) колего!


fb 2018

Представлена на Конгресі програма є спільним результатом роботи провідних учених нашої країни. Засідання Конгресу, що проходитимуть одночасно в 9 залах, будуть присвячені найактуальнішим темам сучасної кардіології та зможуть зацікавити лікарів різних спеціальностей.

• Останні рекомендації європейських товариств та їх впровадження у вітчизняну практику будуть представлені на пленарних та секційних засіданнях, науково-практичних симпозіумах, круглих столах.

• Спільне засідання аритмологів країн східної та центральної Європи. Що нового у веденні аритмій серця у 2018.

• Спільне засідання Європейського товариства з атеросклерозу, Українського товариства з атеросклерозу та Польської ліпідної асоціації. • Спільна сесія Асоціації кардіологів України та Судинного дослідницького інституту легень (Велика Британія).

• Питання коморбідності будуть розглянуті з фахівцями суміжних спеціальностей: неврологами, психологами, діабетологами, нефрологами, акушерами-гінекологами.

• Школа практикуючого лікаря.

• Для лікарів за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина» буде прочитано курс лекцій «Кардіологія для сімейних лікарів» та курс «Базисні основи аритмології».

• Поділяться досвідом вчені з Німеччини (G. Nickenig), Іспанії (Boria Ibanez), Великої Британії (S.G. Haworth, Dr. S. Gibbs), Словаччини (R. Hatala), Польщі (M. Banach, M. Chudzik, Dr. S. Darocha), Білорусі (acad. A. G. Mrochek, A. Chasnoits), Литви (J. Celutkiene).

• Конкурс молодих вчених, його переможці отримають тревел-грант (оплата проїзду, проживання в готелі, безкоштовна реєстрація).

• Під час Конгресу відбудеться симпозіум, присвячений старту в Україні нової глобальної ініціативи «Go red for women» (www.goredforwomen.org).


РЕЄСТРАЦІЯ


 

Онлайн реєстрація здійснюється на сайті www.strazhesko.org.ua до 24 вересня 2018 року.

Після 24 вересня реєстрація буде доступна тільки у місці проведення конгресу.

Онлайн реєстрація включає в себе можливість відвідувати наукові сесії, виставкову площу, придбати пакет з інформаційними матеріалами конгресу (конгрес-портфель, наукова програма, збірник тез, методичні рекомендації, стандарти діагностики та лікування, сертифікат учасника, ручка).

Вартість матеріалів Конгресу:

до 24 вересня – 400 грн. • у місці проведення – 500 грн.

I. Як попередньо зареєструватися?

1. Зайти на сайт www.strazhesko.org.ua

2. У розділі «Новини» вибрати пункт «Онлайн реєстрація».

3. Заповнити форму.

4. Отримати персональний реєстраційний код.

II. Оплата

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ

Отримувач платежу: Громадська організація «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПРЕВЕНТИВНОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ»

ЄДРПОУ 39910379

Р/р 26003013050432

МФО 320627 в ПАТ «СБЕРБАНК»

Призначення платежу: інформаційні матеріали Конгресу кардіологів 2018 (П.І.Б.), реєстраційний номер.

Програму XIX Національного конгресу кардіологів можна переглянути при підключенні до wi-fi, вибравши опцію «програма», або завантажити із сайту www.strazhesko.org.ua

Тел. для довідок: 249-70-03, факс: 249-70-03, 275-42-09 Е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Сайт: www.strazhesko.org.ua

Конгрес проводиться згідно з реєстраційним посвідченням № 334 УкрІНТІ від 30.06.2017 р. заходів, затверджених на 2018 р. МОЗ та НАМН України.

Назад

JEvents v2.2.3   Copyright © 2006-2012

Международный медицинский форум 2012-2015